МАТЕРІАЛИ

Постачаємо широкий спектр звуко- і теплоізоляційних матеріалів, мастик, покрівельних і гідроізоляційних матеріалів за цінами виробника. Асортимент налічує десятки позицій і дозволяє здійснювати облаштування покрівлі і гідроізоляції найвищої якості. При цьому вся продукція відповідає найвищим вимогам і має необхідні сертифікати. Наші матеріали мають попит, як в приватному, так і в промисловому будівництві, в таких роботах, як облаштування, тепло -, звуко- і гідроізоляції покрівлі.

ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

РУЛОННІ ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
 
Покрівельні рулонні матеріалиВ рамках даного напрямку постачаємо бітумні та бітумно-полімерні покрівельні матеріали, матеріалів для звукоізоляції будівель і транспортної гідроізоляції, полімерних мембран з нульовою водопроникністю. Ми пропонуємо продукцію класів СТАНДАРТ, БІЗНЕС і ПРЕМІУМ. А також спеціальних матеріалів для облаштування покрівлі і гідроізоляції будівель.
БІТУМНІ МАСТИКИ І АКСЕСУАРИ
 
Мастики і бітумиМастики, праймери, бітуми, застосовують у вирішенні різних питань ремонту. Крім того, з їх допомогою виконується облаштування і гідроізоляція покрівлі. Серед них – мастики холодного і гарячого застосування, бітум і бітумні емульсії, всілякі матеріали для дорожнього будівництва, праймери для грунтування основ, матеріали для монтажу і гідроізоляції покрівлі.
ПОЛІМЕРНІ МЕМБРАНИ
 
Полімерні мембраниПолімерна покрівля відрізняється надійністю, еластичністю, підвищеною стійкістю до атмосферних і кліматичних впливів. Застосування покрівельних і гідроізоляційних мембран особливо ефективно і економічно виправдано на великих комерційних покрівлях, коли якість і швидкість монтажу є значущими факторами для замовника, а також для гідроізоляції на об'єктах з високими вимогами до якості та надійності в процесі експлуатації.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ НА ОСНОВІ МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ
 
Теплоізоляція на основі кам'яної ватиПродукцію «ТехноНІКОЛЬ» відрізняються високою теплозберігаючою здатністю, пожежною безпекою, звукопоглинанням, гідрофобністю, міцністю і стійкістю до деформації. Усі теплоізоляційні матеріали марки «ТехноНІКОЛЬ» виробляються згідно з технічними умовами, сертифіковані і екологічно безпечні.
ЕКСТРУЗІЙНИЙ ПІНОПОЛІСТИРОЛ
 
Екструзійний пінополістиролЕкструдований пінополістирол (або екструзійний пінополістирол) – це нове слово в сфері теплоізоляційних технологій. Навіть не дивлячись на те, що матеріал почали виробляти більше 60-ти років тому, він як і раніше не має аналогів у світі. Правильно підібраний екструдований пінополістирол – це ефективне рішення проблем з теплоізоляцією на довгі роки вперед, висока економія витрат на опалення і гарантія довговічності конструкцій.

 

Для замовлення гідро чи теплоізоляції звертайтеся у “ВІДДІЛ ПРОДАЖУ МАТЕРІАЛІВ