ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

РУЛОННІ ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ:

ЄВРОРУБЕРОЙД

Євроруберойд випускається на основі скловолокна. Армована основа служить для додання євроруберойду необхідної механічної міцності і розподілу напружень. 
Ці матеріали витримують високі розривні навантаження, не гігроскопічні, не схильні до гниття , здатні до пластичної адаптації до змінюється положенню опорної основи при значних деформаціях. 

Cланцева або гранітна посипка захищає покрівлю від ультрафіолетових променів і механічних пошкоджень, надає їй красивий, закінчений вигляд. Висока надійність євроруберойду наслідком ретельного відбору сировини і постійного контролю якості на всіх етапах виробництва.
БІКРОЕЛАСТ

Модифікований бітумний покрівельний і гідроізоляційний матеріал «Бікроеласт» призначений для облаштування покрівлі з малим ухилом і гідроізоляції фундаментів будівель і споруд.

Матеріал «Бікроеласт» – результат спільної трирічної науково-технічної роботи фахівців нашої компанії з провідними інститутами в області переробки нафти.

Використовуючи спеціальні добавки, що вводяться безпосередньо на заводі при підготовці бітуму, ми добилися унікальних характеристик бітумного в'яжучого.

«Бікроеласт» складається з міцної негниючої органічної основи (склотканина, стклополотно або поліестер), на яку з обидвох боків нанесене високоякісне модифіковане бітумне в'яжуче. «Бікроеласт» – єдиний на сьогодні матеріал, який виробляється з використанням такої технології модифікації бітуму.

Матеріал «Бікроеласт» вільно згинається за температур до -10 °С і має теплостійкість до +85 °С.
БІПОЛЬ

Призначений для облаштування покрівлі з малим ухилом і гідроізоляції фундаментів будівель і споруд.

«Біполь» складається з міцної негниючої основи, на яку з обидвох боків нанесене високоякісне бітумно-полімерне в'яжуче. Нижній бік «Біполь» покривається легкоплавкою полімерною плівкою, верхній бік – плівкою або грубозернистою мінеральною посипкою.

Дуже високі адгезійні властивості СБС-бітумів дозволяють наплавляти «Біполь» практично на будь-які горизонтальні, похилі і вертикальні поверхні, виготовлені з негорючих матеріалів (цементно-піщана стяжка, мінплити і т.п.).
УНІФЛЕКС

«Уніфлекс» призначений для облаштування покрівельного килима будівель і споруд, гідроізоляції будівельних конструкцій у всіх кліматичних районах. Втілення сучасних будівельних проектів вимагає застосування передових технологій і сучасних матеріалів. Застосування «Уніфлекс» дозволяє швидко і ефективно вирішити задачу захисту будівлі від вологи.

«Уніфлекс» виготовляється шляхом нанесення на скловолокнисту або поліефірну основу бітумно-полімерного в'яжучого, що містить бітум, термопласт СБС і наповнювачі. У якості захисного шару використовуються грубозерниста, дрібнозерниста посипка та полімерна плівка.

«Уніфлекс» наплавляється за допомогою пропанового пальника на підготовлену основу.

 

БІТУМНІ МАСТИКИ І АКСЕСУАРИ

ПРАЙМЕР БІТУМНИЙ	 

Праймер бітумний – це готовий до застосування матеріал, що є водною емульсією нафтового бітуму, модифікованого технологічними добавками і мінеральними наповнювачами.

Праймер виготовляється тільки з використанням бітумів високої якості, що багато в чому пояснює його відмінні фізико-хімічні характеристики, в числі яких можна назвати наступні: 
• висока швидкість висихання; 
• прекрасна проникаюча здатність; 
• теплостійкість; 
• відсутність липкості при експлуатації.

Все це зумовлює високу ефективність і зручність застосування праймеру, що у 100% випадків забезпечує якісне зчеплення зі склеюваними матеріалами.
МАСТИКА ПОКРІВЕЛЬНА

Мастика «Техномаст» являє собою повністю готовий до застосування матеріал на основі нафтового бітуму, модифікованого штучним каучуком, технологічних добавок, мінеральних наповнювачів і органічного розчинника. Покриття на її основі мають високу еластичність, міцність зчеплення з основою, теплостійкість, стійкість до впливу вологи.
АЕРАТОР 

Встановлення аераторів запобігає Утворенню здуттів під покрівельним матеріалом, що значно збільшує термін служби покрівельного покриття.
Аератори покрівельні ТехноНІКОЛЬ 160×460 мм та ТехноНІКОЛЬ ЕКО 160×450 мм дозволяють ефективно виводити надлишки вологи з покрівельного пирога. Монтаж аераторів при облаштуванні чи ремонті покрівлі додатково збільшує ефективність мінераловатної теплоізоляції, за рахунок зниження її вологості.
ВОРОНКА

Виготовляється із блок-сополімеру етилену та пропілену, котрий забезпечує високу надійність та стійкість до впливу зовнішнього середовища на покрівлі.
Комплектуются конічним листовловлювачем, що закріплюється за внутрішній борт водоприйомної чаші. Воронки ВБ можуть вклеюватися на холодну мастику ТехноНІКОЛЬ №71 при облаштуванні покрівлі з матеріалів що уклаються на мастику чи виконанні безвогневими методами (зваркою гарячим повітрям). Пластик стійкий до впливу ультрафіолету та забезпечує надійну експлуатацію протягом 25 років.

 

ПОЛІМЕРНІ МЕМБРАНИ

LOGICROOF 

LOGICROOF V-RP — тришарова полімерна гідроізоляційна мембрана преміум-класу на основі високоякісного пластифікованого полівінилхлориду (ПВХ) c внутрішнім армуванням поліестеровою сіткою. Мембрана для гідроізоляції відкритих плоских покрівель з високими протипожежними вимогами. 

Мембрану LOGICROOF V-RP можна застосовувати у всіх кліматичних районах по СНіП 23-01 «Строительная климатология»

Кожен рулон герметично запакований в непрозору поліетиленову плівку для захисту від забруднень та ультрафіолету.
ECOPLAST 

ECOPLAST V-RP — тришарова полімерна гідроізоляційна мембрана BUSINESS класу на основі високоякісного пластифікованого полівінилхлориду (ПВХ) з внутрішнім армуванням поліестеровою сіткою.
Мембрана ECOPLAST V-RP застосовується для гідроізоляції відкритих плоских покрівель з високими протипожежними вимогами. 

Кожен рулон герметично запакований в непрозору поліетиленову плівку для захисту від забруднень та ультрафіолету.

Дивіться також ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ матеріали.

Для замовлення гідроізоляції звертайтеся до наших менеджерів у “ВІДДІЛ ПРОДАЖУ МАТЕРІАЛІВ