ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

МІНЕРАЛЬНА ВАТА:

ТЕПЛОРОЛЛ

ТЕПЛОРОЛЛ - це легкий гідрофобізований, негорючий тепло-, звукоізоляційний мат з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва.

Матеріал ТЕПЛОРОЛЛ рекомендований для застосування в котеджному і малоповерховому будівництві в якості тепло-звукоізоляції горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як мансарди, каркасні стіни, стіни з обробкою сайдингом, підлоги та перекриття, перегородки.
РОКЛАЙТ

Плити «РОКЛАЙТ» рекомендовані для застосування в якості ізоляції в горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як мансарди, каркасні стіни, тришарові стіни, стіни з обробкою сайдингом (шарувата кладка), підлоги та перекриття, перегородки.

«РОКЛАЙТ» – це легкі гідрофобізовані, негорючі теплозвукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва.

Плити «РОКЛАЙТ» ефективно сприяють не лише вирішенню задач щодо забезпечення тепло- і звукоізоляції, а й у цілому мають високі експлуатаційні характеристики. Гідрофобізовані плити «РОКЛАЙТ» мають низьку водо- й паропроникність, високу міцністю на стиснення. Все це забезпечує надійність і довговічність теплозвукоізоляційних плит «РОКЛАЙТ». Крім того, матеріал вигідно відрізняється простотою обробки і монтажу.

Плити «РОКЛАЙТ» – це беззаперечна знахідка у сфері індивідуального будівництва.
ТЕХНОФАС ЕФЕКТ

Негорючі мінераловатні плити ТЕХНОФАС призначені для застосування в цивільному і промисловому будівництві як теплова ізоляція в системах зовнішнього утеплення стін із захисно-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.

ТЕХНОФАС – це легкі гідрофобізовані, негорючі тепло -, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід габро - базальтової групи.

Розміри:
Довжина — 1000, 1200 мм
 Ширина — 500, 600 мм 
 Товщина — 50-150 мм, з кроком 10 мм
ТЕХНОРУФ

Негорючі мінераловатні плити ТЕХНОФАС призначені для застосування в цивільному і промисловому будівництві як теплова ізоляція в системах зовнішнього утеплення стін із захисно-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.

ТЕХНОРУФ — це негорючі, гідрофобізовані тепло -, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. ТЕХНОРУФ – це ще і універсальний теплоізоляційний будівельний матеріал, який характеризується довговічністю, надійністю і має відмінні показники теплосбереження.

Плити ТЕХНОРУФ знаходять широке застосування при облаштуванні теплоізоляції в спорудах самого різного типу через свої відмінні експлуатаційні характеристики. На сьогоднішній день наша компанія виробляє теплоізоляційні плити ТЕХНОРУФ чотирьох серій: 45, 50, 60 і 70. Це модифікації з відповідними показниками міцності на стискування.

 

ЕКСТРУДОВАНИЙ ПІНОПОЛІСТИРОЛ:

ТЕХНОПЛЕКС	 

XPS ТЕХНОПЛЕКС є одним з кращих теплоізоляційних матеріалів для дачного і квартирного утеплення.

Екструзійний пінополістирол XPS ТЕХНОПЛЕКС - це теплоізоляційні плити, які використовуються для утеплення балкона, перегородок, в конструкції підлоги і «теплої підлоги».
ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO	 

Застосовується в загально-цивільному будівництві при облаштуванні теплоізоляції фундаменту, покрівлі, підлоги, утеплення фасадів.

XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO - ідеальне рішення для утеплення вашого котеджу. Він не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття. Це відмінний теплоізоляційний матеріал для тих, хто шукає якісну теплоізоляцію з високими характеристиками. 
ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON PROF	 

XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON PROF - матеріал для професійних будівельників.

 Володіє високими характеристиками міцності і має найкращий коефіцієнт теплопровідності в лінійці XPS ТЕХНОНІКОЛЬ. XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON PROF застосовується для будівництва пласких дахів торговельних і логістичних комплексів, житлових кварталів, фундаментів будь-якої складності, конструкцій покрівель що навантажуються , підлог по ґрунту. До лінійки XPS CARBON PROF також входять спеціальні матеріали для створення ухилу на пласкій покрівлі XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON PROF SLOPE.
ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON SOLID	 

XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON SOLID не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не схильний до гниття.

Екструзійний пінополістирол ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON SOLID являє собою теплоізоляційний матеріал з рівномірно розподіленими замкнутими комірками для улаштування теплоізоляції підлог що навантажуються, теплоізоляції залізничних і автодоріг. Висока міцність дозволяє отримати рівну і одночасно жорстку основу, що істотно збільшує термін експлуатації всієї теплоізоляційної системи. XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON SOLID - матеріал спеціального призначення підвищеної міцності. 

Дивіться також ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНІ матеріали.

Для замовлення теплоізоляції звертайтеся до наших менеджерів у “ВІДДІЛ ПРОДАЖУ МАТЕРІАЛІВ