НАШІ ПАРТНЕРИ

ЗінКо УкраїнаZinCo Україна, представництво провідної німецької компанії, що працює з 1957 року в області озеленення покрівлі. Девіз компанії "пустіть природу на дах свого будинку" - точно описує сферу діяльності компанії, адже бажання людей жити в гармонії з природою набирає актуальності з кожним днем, і надихає спеціалістів компанії на покращення взаємозв'язку між людиною та природним середовищем.
logo-protainProtan Україна, ексклюзивний представник норвезької компанії Protan AS, пропонує довговічні та абсолютно безпечні покрівельні матеріали, що підтверджується багаторічним досвідом використання в багатьох країнах світу. Компанія має найбільшу мережу покрівельних партнерів у всіх регіонах України.
logo-HLКомпанія «HL». У 1950 році Леопольд Хуттерер і Віктор Лехнер заснували підприємство , яке мало виробляти переважно продукти зі свинцю для водостічного обладнання та хімічної промисловості. З плином часу при виробництві сантехнічного обладнання замість свинцю стали застосовуватися матеріали з полімерів. Устаткування для каналізації компанії Hutterer & Lechner із пластику використовується не тільки в Австрії та Німеччині, велика частина продукції постачається на експорт в країни Західної та Східної Європи.
logo-ntechnonicolКорпорація ТЕХНОНІКОЛЬ пропонує широкий спектр покрівельних, гідроізоляційних, звукоізоляційних і теплоізоляційних матеріалів. Матеріали корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ"застосовуються відповідно до документації, розробленої корпорацією . Корпорація проводить навчальні семінари для замовників, проектувальників і підрядників. Співпраця з проектними інститутами та архітектурними майстернями дозволяє Корпорації гнучко і оперативно реагувати на зміни запитів споживачів.