ТЕРАСНА ДОШКА

Деревно-полімерний композит (ДПК) – це надійний матеріал, що є основою для виробництва терасних і фасадних систем. Вся сучасна терасна дошка, яка виготовляється з ДПК, виходить за рахунок з’єднання трьох компонентів: ПВХ (поліпропілену), деревної муки і аддитивів.

 

BrugganТерасна дошка BRUGGAN

Терасна дошка Bruggan вже давно застосовується як при обробці приміщень з особливими технічними вимогами, так і поблизу водойм, де навколишнє середовище найбільш активно впливає на матеріал дошки. Варто відзначити, що терасна дошка Bruggan відмінно протистоїть впливу підвищеної вологості, перепадів температури і активної експлуатації.

 

Bruggan multicolorТерасна дошка BRUGGAN MultiColor

Терасна дошка Bruggan Multicolor має ряд переваг над іншими системами. Вона повнотіла: матеріал розподілений по всій товщині дошки, що робить її надстійкою до механічних впливів. Малюнок не стирається в процесі експлуатації, фактура наближена до натурального дерева. У дошки за рахунок структури збільшений термін експлуатації.

 

LEGROТерасна дошка LEGRO

Угорська терасна дошка Legro стане відмінним варіантом для обробки терас, балконів, літніх майданчиків, різних ділянок в саду, на дачі. Наші клієнти вже встигли оцінити унікальні характеристики цього матеріалу. Для виготовлення терасних систем Legro використовується тільки перевірений полімерний склад. Продукція сертифікована і відповідає всім вимогам еко-безпеки.

 

Legro Ultra NaturaleТерасна дошка LEGRO Ultra Naturale

Legro Ultra Naturale — угорська терасна дошка зі спеціальним 3D покриттям, що забезпечує стійкість до ультрафіолету, перепадів температур та інтенсивної експлуатації. Дошка доступна в двох кольорах. Вона легко миється, не боїться плям і подряпин, володіє фактурою натурального дерева.

 

LEGRO ultraТерасна дошка LEGRO Ultra

Терасна системи Legro Ultra не мають аналогів в своєму ціновому сегменті. Їх показники міцності вражають: дошка здатна відчувати багаторазове механічний вплив і удари без деформації. Також, незаперечні переваги систем Legro Ultra – невисока вартість, простота укладання і обслуговування. Зовні фактура і колірна палітра дошки наближені до натурального деревного матеріалу.

MIRRADEXТерасная дошка MIRRADEX

Дошка Mirradex проводиться в Малайзії, до її складу входять екзотичні породи дерева. Це досить міцна дошка, що витримує як легкі впливи, так і інтенсивну експлуатацію. Процес монтажу не викликає труднощів навіть у непідготовлених покупців: дошки з’єднуються між собою за допомогою монтажних кліпс, які кріпляться на лаги.

Mirradex LightТерасна дошка Mirradex Light

Доска Mirradex Light — новинка 2014 від виробника Mirradex . Її поверхня гладка з одного боку і рифлена з іншого. Дошка виготовляється і імпортується в Україну з Малайзії. Витримує мінливий континентальний клімат, заморозки, перебування у воді і на сонці. Конкурентна ціна. Низька вартість обслуговування. Висока якість матеріалу ДПК (деревна складова – більше 50 %).

Слід зазначити, що ДПК володіє всіма позитивними властивостями, характерними для деревини. Якщо бути більш точним, ДПК має гідності деревного матеріалу, але позбавлений його недоліків - горючості, гниття, схильності плісневінню, деформації поверхні. Іншими словами деревно-полімерний композит - це повноцінний аналог деревини, з якого виготовляють терасну дошку, ціна яка значно нижче вартості аналогічного матеріалу з дерева.