ІНТЕНСИВНЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ

Системні рішення компанії «ZinCo» дозволяють реалізувати будь-який тип озеленення дахів у тому числі облаштування садів на даху. Застосування матеріалів «ZinCo» створює основу для тривалого і надійного функціонування Зеленої покрівлі.

Озеленення покрівлі
Озеленення покрівлі
Інтенсивне озеленення покрівлі

Система «Запашні трави» — ідеальна конструкція для квітучих багаторічників, запашних рослин і чагарників. При порівняно невеликій висоті субстрату можна висаджувати запашні трави і напівчагарники, такі як чебрець, орегано і лаванда. Ці рослини є засухостійкими і створюють прекрасний рослинний покрив у вигляді барвистих клумб і живоплотів. При тривалій посухи необхідний додатковий полив. Спеціально підібрана для такого набору рослин Система з вологоутримуючими матами і дренажними елементами типу Floradrain® FD 40 створюють необхідні умови для зростання. Витрати по догляду за системою «Запашні трави» значно нижче в порівнянні з системою «Сад на даху» з її типовими садовими багаторічниками і більш високим шаром субстрату.

Система «Сад на даху» — дозволяє створити відмінне місце для відпочинку на даху – від невеликих клумб з прохолодною водоймою до зелених оаз, що притягують в спекотну жару. Система «Сад на даху» – це багатофункціональна конструкція озеленення дахів з високим рівнем накопичення води. Тут можна влаштувати газон і висадити багаторічні рослини, а при більш високому рівні субстрату – навіть дерева. Можлива комбінація з іншими системами експлуатованих покрівель, такими як пішохідні доріжки, дорожні покриття, водойми та ігрові майданчики.
При експлуатації системи «Сад на даху » рекомендується затримувати максимальна кількість опадів , щоб скоротити витрати на полив. Дренажний елемент Floradrain® FD 60 дозволяє забезпечити напір води висотою до 40 мм, яка через капіляри і дифузію насичує вологою рослини. Дренажний елемент Floradrain® FD 60 можна використовувати в якості основи для дорожнього покриття, не порушуючи, таким чином, гідроізоляційний шар.Система «Автомобільні дороги» перетворить нудні й сумні паркувальні стоянки на квітучий парк! Система «Автомобільні дороги» із захисними і дренажними елементами Elastodrain® EL 202 або Stabilodrain® SD 30 відмінно підійде при облаштуванні паркувальної стоянки. Завдяки цим елементам, забезпечується захист гідроізоляційного шару від динамічних ушкоджень, миттєве водовідведення, а також створюються необхідні умови для росту рослин. Система «Автомобільні дороги» дозволяє висаджувати різноманітну кількість видів рослин і створювати свій неповторний ландшафтний дизайн.

Відмінності між екстенсивним та інтенсивним озелененням.